Linki


Proszę o NIE pozostawianie tutaj spamu!
(TAKIE KOMENTARZE ZOSTANĄ ZGŁOSZONE!!!)


9 komentarzy:

 1. Zapraszam na drugą część 1 rozdziału na moim blogu.
  Szesnastoletnia Breeze Jones odnajowuje tajemniczą księge, zaraz po tym zaczynają się dziać w okół niej dziwne rzeczy. Wkrótce będzie musiała uciekać za zbrodnie której nie popełniła.
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Incubus-fanfiction.blogspot.com

  - Zadarłaś z niewłaściwą osobą skarbie. Obiecałem, że będziesz cierpieć i dotrzymam słowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. masz przepiękny szablon ! xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłoszenie zostało przyjęte, a blog znajduje się już w kategorii FanFiction. :)
  Pozdrawiam!
  [katalog-opowiadan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, skarbie ;**
  Zapraszam na ff o Harry'm "Psychic Love"
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz coś po sobie xd

  http://psychic-love-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Averynette – zwykła dziewczyna mieszkająca na obrzeżach Caldwell. Znająca swoją wartość i pewna swojej wyższości nad innymi szybko przejęła władzę w szkole, do której chodzi i stała się jej „królową”. Życie w luksusie, z matką i rodzeństwem, pasuje jej całkowicie.
  Wszystko jednak zmienia się w dniu jej śmierci.
  Na wskutek wypadku jej serce się zatrzymuje. Przez moment jest martwa. Kiedy w końcu lekarzom udaje się ją uratować, zapada w sześciomiesięczną śpiączkę. Później już nic takie samo, jakie było wcześniej.
  Avery wraca do szkoły po niemalże roku. Mimo, iż wciąż jest wysoko w uczniowskiej hierarchii, ma ochotę zapaść się pod ziemię i nie wyróżniać się z tłumu.
  Rok po wypadku zaczyna widzieć coś, czego wcześniej nie dostrzegała. Rzeczy, o których słyszała tylko w bajkach i legendach.
  Wkracza do świata magii. Chcesz uczestniczyć w poznawaniu jej własnego „ja”? Przekonać się, jaką drogą pójdzie? I KTO będzie jej towarzyszył?

  Wróżki, wilkołaki, wampiry, czarownicy, syreny…
  Strażnicy Bram.

  http://hidden-shade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do spisu blogów, a mianowicie Katalogu Euforia [http://katalog-euforia.blogspot.com/] Dołącz do nas!

  Pozdrawiam, Alexx ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. http://wspomnienia-z-wakacji.blogspot.com/

  Drogi Pamiętniku!
  Dzisiaj oficjalnie skończyły mi się wakacje. Powoli trzeba zacząć myśleć o szkole... Zaraz matura, a ja nie czuje się odpowiednio przygotowana. Na szczęście moi nowi przyjaciele pomyśleli o tym wcześniej. Teraz będziemy spędzać czas na zakuwaniu matmy.
  Chciałabym móc cofnąć czas do początku wakacji. Wtedy wszystko wydawało się takie proste. No, może nie wszystko, ale znaczna większość. Miałam kochanego chłopaka i przyjaciela, a no i pamiętnik. To właśnie przez niego moje życie skomplikowało się...bardziej niż zwykle. A teraz mam miłość życia, przyjaciela, pamiętnik i najlepszą na świecie przyjaciółkę.
  I pomyśleć, że to wszystko by się nie stało gdybym pewnego dnia nie zgubiła tego jakże ważnego dla mnie notesiku. Nie mogę się powstrzymać, muszę przeczytać tą historię jeszcze raz...

  A wszystko zaczęło się upalnego dnia w pierwszym tygodniu wakacji...

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej Mogę liczyć, że wpadniesz? bieber-touch-angel.blogspot.com Jeśli spodoba Ci się moja historia, proszę pozostaw po sobie komentarz. ;)

  Rachelle to dziewczyna, która nigdy nie miała normalnego życia. Spotkała Mike’a , na początku wszystko wydawało się być niewinne, dopóki nie zaczął zabijać ludzi. Wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli. W świecie, w którym nie ma miejsca na miłość istnieje multum niewyjaśnionych spraw. Czy główna bohaterka, przebrnie przez to piekło? Cóż... niektóre rzeczy są zbyt niebezpieczne, żeby je poznać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz :) To sprawia wiele radości i jest dla mnie bardzo ważne <3 DZIĘKUJĘ! JESTEŚCIE NAJLEPSI!